Eve Dönüş

IMDB Puanı: 6.7/10
Film İzle > Yabancı Filmler > 2018 Filmleri
Film: Eve Dönüş    > Film Açıklaması
Ben Is Back izle, Ben Is Back full izle, Ben Is Back hd izle, Ben Is Back 720p izle, Ben Is Back Türkçe Dublaj izle,19 yaşındaki Ben Burns (Lucas Hedges), bir Noel Arifesi sabahı beklenmedik bir şekilde rehabilitasyondan ailesinin evine döner. Ben’in annesi Holly (Julia Roberts) rahatlamıştır, ancak oğlunun temiz kalmasına karşı özen gösterir. Çalkantılı geçen 24 saat boyunca, yeni gerçekler ortaya çıkar ve bir annenin oğluna olan ölümsüz sevgisi, onu güvende tutmak için elinden gelen her şeyi yapmasını sağlar. 2018 ABD yapımı Ben Is Back filmi yönetmen Peter Hedges tarafından yönetilmektedir. Başrolünde Julia Roberts’ın oynadığı Eve Dönüş adlı dram – gerilim filmi 18 Şubat 2019 tarihinde vizyona girmiştir.
   > Yönetmen : Peter Hedges
   > Oyuncular : Julia Roberts, Lucas Hedges, Courtney B. Vance
   > Yapım Yılı : 2018 Filmleri
   > Tür : Drama
   > Kategori : Yabancı Filmler
   > Süre : 103 dk
   > Dil : Türkçe Dublaj & Altyazı
   > Etiketler :

Film Motoru | Film izle


Film izlemek demek bir zamanlar yazlık sinemaların mahallemize gelmesini beklemek demekti. Bu bekleyiş sırasında da ailece acaba hangi filmin geleceğini konuşur ve seçme şansımızın dahi olmadığını fark etmezdik! Oysaki ilerleyen zaman ve teknoloji sayesinde sadece aradığımız filmlere değil aradığımız filmlerin kalite ve ses özelliklerine dahi kendimiz karar verme lüksüne sahip olduk. Yani filmleri karıncalı beyaz perdelerde izlemek yerine 720p ya da 1080p hatta full hd film izle ve bluray görüntü ve ses kalitesiyle dahi izle imkânı bulabiliyoruz.
Artık hemen hemen herkesin evinde olan bilgisayarlar ve hatta akıllı telefonlar sayesinde full hd film izle keyfimiz neredeyse sınırsız hale gelmiş durumda. İster bilgisayarlardan olsun isterse de akıllı telefonlardan sadece birkaç küçük ayarlama yaparak yalnızca yabancı filmleri Türkçe altyazılı full hd film izle seçeneği ile değil aynı zamanda da Türkçe dublaj seçeneğiyle izleme imkanına sahip oluyoruz.
Peki zamanın bize getirdiği bu ayrıcalık bu kadarla mı sınırlı kalıyor? Elbette, hayır! Çünkü sadece Türkçe altyazılı film izle ya da Türkçe dublaj film izle seçeneğinin yanı sıra yazlık sinemalarının aksine birde hangi tür filmleri izleyebileceğimize kendimiz karar veriyoruz.
Gelişen film sektörü ve internet film yayıncılığı ile izleyici hangi tür filmi izlemek istiyorsa sadece kategorisini belirleyip bu kategorideki en iyi filmlere saniyeler içinde ulaşabiliyor. Başka bir değişle evin küçüğü animasyon filmleri izle seçeneği sayesinde birbirinden güzel animasyon filmleri bulabiliyorken ailenin genci ise kendine uygun olan aksiyon filmleri izleyebiliyor.
Elbette gelişen yayın ağı ile sadece bu iki kategori değil bilim kurgu severler istedikleri en yeni ve kaliteli bilim kurgu filmlerini izlerken, korku filmi hayranları da istedikleri korku filmlerini izleme şansına sahip oluyorlar.
Anlayacağınız üzere çağımızda film izlemek demek sadece bize sunulan filmlere razı olmak demek değildir. Film izlemek demek artık macera filmlerini izlerken filmi full izle , komedi filmleri izlerken full hd film izle kalitesini seçebilmek, dram filmlerini izlerken bluray seçeneğine sahip olmak ya da gerilim filmleri izlerken 1080p kalitede izleme şansını yakalamak demektir.
Türkçe Dublaj araması yaptığınızda en iyi görüntü kalitesine sahip sitenin elinizin altında olması demektir.