Sanalüstü 2: Karanlık Web

IMDB Puanı: 5.9/10
Film İzle > Yabancı Filmler > 2018 Filmleri
Film: Sanalüstü 2: Karanlık Web    > Film Açıklaması
Sanalüstü 2. FilmiMatias 20’li yaşlarında bir gençtir ve gittiği internet cafede ortalığa bırakılmış sahibi belli olmayan bir dizüstü bilgisayar bulur. Yaklaşık 4 haftadır kayıp eşyalar bölümünde bekleyen bilgisayarı, sahibinin istemediğine karar verir ve alıp evine götürür. Eve vardığında bilgisayarı açarak incelemeye başlar ve içerisinde bir adet şifreli klasör olduğunu fark eder. Bu klasörün içerisinde bulunan dosyalar deep web içeriklerine ulaşmaktadır. Cinsellik, kiralık katiller ve uyuşturucu ticaretine kadar varan izin sürülemez deep web kullanıcılarının bilgilerinin bulunduğu ve hatta kurbanların, işkence gören insanların dahi bilgilerine ulaşabildiği bir bilgisayardır. Önemsiz gibi gördüğü kayıp bir dizüstü bilgisayar başına büyük dertler açmak üzeredir…2014 yılında ilk kez karşımıza çıkan yeni nesil korku Filmleri arasına sessiz sedasız adını yazdıran Sanalüstü 2. filmiyle 2018 yılının 20 Temmuz günü ABD sinemalarında vizyona girmiştir. Korku türdeki yapımda yönetmenlik yapan isim bu kez Stephen Susco olmuştur.
   > Yönetmen : Stephen Susco
   > Oyuncular : Colin Woodell, Stephanie Nogueras, Betty Gabriel
   > Yapım Yılı : 2018 Filmleri
   > Tür : Korku, Gizem, Gerilim
   > Kategori : Yabancı Filmler
   > Süre : 92 dk
   > Dil : Türkçe Dublaj & Altyazı
   > Etiketler :

Film Motoru | Film izle


Film izlemek demek bir zamanlar yazlık sinemaların mahallemize gelmesini beklemek demekti. Bu bekleyiş sırasında da ailece acaba hangi filmin geleceğini konuşur ve seçme şansımızın dahi olmadığını fark etmezdik! Oysaki ilerleyen zaman ve teknoloji sayesinde sadece aradığımız filmlere değil aradığımız filmlerin kalite ve ses özelliklerine dahi kendimiz karar verme lüksüne sahip olduk. Yani filmleri karıncalı beyaz perdelerde izlemek yerine 720p ya da 1080p hatta full hd film izle ve bluray görüntü ve ses kalitesiyle dahi izle imkânı bulabiliyoruz.
Artık hemen hemen herkesin evinde olan bilgisayarlar ve hatta akıllı telefonlar sayesinde full hd film izle keyfimiz neredeyse sınırsız hale gelmiş durumda. İster bilgisayarlardan olsun isterse de akıllı telefonlardan sadece birkaç küçük ayarlama yaparak yalnızca yabancı filmleri Türkçe altyazılı full hd film izle seçeneği ile değil aynı zamanda da Türkçe dublaj seçeneğiyle izleme imkanına sahip oluyoruz.
Peki zamanın bize getirdiği bu ayrıcalık bu kadarla mı sınırlı kalıyor? Elbette, hayır! Çünkü sadece Türkçe altyazılı film izle ya da Türkçe dublaj film izle seçeneğinin yanı sıra yazlık sinemalarının aksine birde hangi tür filmleri izleyebileceğimize kendimiz karar veriyoruz.
Gelişen film sektörü ve internet film yayıncılığı ile izleyici hangi tür filmi izlemek istiyorsa sadece kategorisini belirleyip bu kategorideki en iyi filmlere saniyeler içinde ulaşabiliyor. Başka bir değişle evin küçüğü animasyon filmleri izle seçeneği sayesinde birbirinden güzel animasyon filmleri bulabiliyorken ailenin genci ise kendine uygun olan aksiyon filmleri izleyebiliyor.
Elbette gelişen yayın ağı ile sadece bu iki kategori değil bilim kurgu severler istedikleri en yeni ve kaliteli bilim kurgu filmlerini izlerken, korku filmi hayranları da istedikleri korku filmlerini izleme şansına sahip oluyorlar.
Anlayacağınız üzere çağımızda film izlemek demek sadece bize sunulan filmlere razı olmak demek değildir. Film izlemek demek artık macera filmlerini izlerken filmi full izle , komedi filmleri izlerken full hd film izle kalitesini seçebilmek, dram filmlerini izlerken bluray seçeneğine sahip olmak ya da gerilim filmleri izlerken 1080p kalitede izleme şansını yakalamak demektir.
Türkçe Dublaj araması yaptığınızda en iyi görüntü kalitesine sahip sitenin elinizin altında olması demektir.