Angrezi Medium

IMDB Puanı: 7.4/10
Film İzle > Yabancı Filmler > 2020 Filmleri
Film: Angrezi Medium    > Film Açıklaması
Champak karısının vefatından sonra bekâr ebeveynliğe soyunur. Kızı Tarika onun her şeyidir ve o ne isterse yapar. Ancak Tarika'nın en büyük hayali İngiltere'de üniversite okumaktır. Tarika ne zaman yurt dışına gitmek istediğini söylese Champak onu hep "Gidersin, gidersin." diyerek geçiştirir. Ancak Champak kızını çok seviyordur ve bu yüzden eninde sonunda dayanamaz ve onu İngiltere'ye üniversiteye götürür. Champak, kızı ve kuzeniyle beraber Londra'nın yolunu tutar ancak Champak ve kuzenini Londra'da süprizler bekliyordur. Bu sürprizler sonucunda da Tarika'nın Londra'da okuma ve yaşama ihtimali de tehlikeye girer. Ancak Champak artık söz vermiştir ne pahasına olursa olsun Tarika'yı Londra'da okutacaktır ve bunun için de elinden geleni yapar. Hindistan yapımı bu muhteşem filmde bir baba-kızın ilişkisi konu alınırken ayrıca anne ve babalarımızın aslında bizler için ne kadar değerli olmalarıyla ilgili çok da güzel bir mesaj veriliyor.
   > Yönetmen : Homi Adajania
   > Oyuncular : Irrfan Khan, Radhika Madan, Kareena Kapoor
   > Yapım Yılı : 2020 Filmleri
   > Tür : Comedy, Drama
   > Kategori : Yabancı Filmler
   > Süre : 145 dk
   > Dil : Türkçe Altyazı
   > Etiketler :

Film Motoru | Film izle


Film izlemek demek bir zamanlar yazlık sinemaların mahallemize gelmesini beklemek demekti. Bu bekleyiş sırasında da ailece acaba hangi filmin geleceğini konuşur ve seçme şansımızın dahi olmadığını fark etmezdik! Oysaki ilerleyen zaman ve teknoloji sayesinde sadece aradığımız filmlere değil aradığımız filmlerin kalite ve ses özelliklerine dahi kendimiz karar verme lüksüne sahip olduk. Yani filmleri karıncalı beyaz perdelerde izlemek yerine 720p ya da 1080p hatta full hd film izle ve bluray görüntü ve ses kalitesiyle dahi izle imkânı bulabiliyoruz.
Artık hemen hemen herkesin evinde olan bilgisayarlar ve hatta akıllı telefonlar sayesinde full hd film izle keyfimiz neredeyse sınırsız hale gelmiş durumda. İster bilgisayarlardan olsun isterse de akıllı telefonlardan sadece birkaç küçük ayarlama yaparak yalnızca yabancı filmleri Türkçe altyazılı full hd film izle seçeneği ile değil aynı zamanda da Türkçe dublaj seçeneğiyle izleme imkanına sahip oluyoruz.
Peki zamanın bize getirdiği bu ayrıcalık bu kadarla mı sınırlı kalıyor? Elbette, hayır! Çünkü sadece Türkçe altyazılı film izle ya da Türkçe dublaj film izle seçeneğinin yanı sıra yazlık sinemalarının aksine birde hangi tür filmleri izleyebileceğimize kendimiz karar veriyoruz.
Gelişen film sektörü ve internet film yayıncılığı ile izleyici hangi tür filmi izlemek istiyorsa sadece kategorisini belirleyip bu kategorideki en iyi filmlere saniyeler içinde ulaşabiliyor. Başka bir değişle evin küçüğü animasyon filmleri izle seçeneği sayesinde birbirinden güzel animasyon filmleri bulabiliyorken ailenin genci ise kendine uygun olan aksiyon filmleri izleyebiliyor.
Elbette gelişen yayın ağı ile sadece bu iki kategori değil bilim kurgu severler istedikleri en yeni ve kaliteli bilim kurgu filmlerini izlerken, korku filmi hayranları da istedikleri korku filmlerini izleme şansına sahip oluyorlar.
Anlayacağınız üzere çağımızda film izlemek demek sadece bize sunulan filmlere razı olmak demek değildir. Film izlemek demek artık macera filmlerini izlerken filmi full izle , komedi filmleri izlerken full hd film izle kalitesini seçebilmek, dram filmlerini izlerken bluray seçeneğine sahip olmak ya da gerilim filmleri izlerken 1080p kalitede izleme şansını yakalamak demektir.
Türkçe Dublaj araması yaptığınızda en iyi görüntü kalitesine sahip sitenin elinizin altında olması demektir.