Terminatör 6: Kara Kader

IMDB Puanı: 6.3/10
Film İzle > Yabancı Filmler > 2019 Filmleri
Film: Terminatör 6: Kara Kader    > Film Açıklaması
Terminator: Dark Fate 2019Türk sinemalarında 1 Kasım 2019 tarihi itibariyle yer alacak olan Terminatör Kara Kader filmi başrollerinde, Mackenzie Davis, Linda Hamilton ve Edward Furlong gibi isimleri görüyoruz. Terminator rolünü ise yine Arnold Schwarzenegger canlandırıyor. Deadpool gibi başarılı Filmlerde imzası bulunan Tim Miller’ın yönetmenliği yaptığı aksiyon, bilim kurgu ve macera türdeki Terminator Dark Fate filmi toplamda 8 senarist tarafından yazılmıştır ve bunların arasında James Cameron’da yer almaktadır.Gelecekten gelen katil bir robot tarafından öldürülmek istenen Dani Ramos hiç durmadan kaçmaktadır. Katil robot hayatına girmeden önce oldukça sakin ve sıradan bir hayata sahip olan Dani’nin hayatı artık hayatta kalmaya çalışmaktan ibarettir. Sarah Conor’da Dani’nin öldürülmesini engellemek için ortaya çıkar…
   > Yönetmen : Tim Miller
   > Oyuncular : Linda Hamilton, Arnold Schwarzenegger, Mackenzie Davis
   > Yapım Yılı : 2019 Filmleri
   > Tür : Aksiyon, Macera, Bilim-Kurgu
   > Kategori : Yabancı Filmler
   > Süre : 128 dk
   > Dil : Türkçe Dublaj & Altyazı
   > Etiketler :

Film Motoru | Film izle


Film izlemek demek bir zamanlar yazlık sinemaların mahallemize gelmesini beklemek demekti. Bu bekleyiş sırasında da ailece acaba hangi filmin geleceğini konuşur ve seçme şansımızın dahi olmadığını fark etmezdik! Oysaki ilerleyen zaman ve teknoloji sayesinde sadece aradığımız filmlere değil aradığımız filmlerin kalite ve ses özelliklerine dahi kendimiz karar verme lüksüne sahip olduk. Yani filmleri karıncalı beyaz perdelerde izlemek yerine 720p ya da 1080p hatta full hd film izle ve bluray görüntü ve ses kalitesiyle dahi izle imkânı bulabiliyoruz.
Artık hemen hemen herkesin evinde olan bilgisayarlar ve hatta akıllı telefonlar sayesinde full hd film izle keyfimiz neredeyse sınırsız hale gelmiş durumda. İster bilgisayarlardan olsun isterse de akıllı telefonlardan sadece birkaç küçük ayarlama yaparak yalnızca yabancı filmleri Türkçe altyazılı full hd film izle seçeneği ile değil aynı zamanda da Türkçe dublaj seçeneğiyle izleme imkanına sahip oluyoruz.
Peki zamanın bize getirdiği bu ayrıcalık bu kadarla mı sınırlı kalıyor? Elbette, hayır! Çünkü sadece Türkçe altyazılı film izle ya da Türkçe dublaj film izle seçeneğinin yanı sıra yazlık sinemalarının aksine birde hangi tür filmleri izleyebileceğimize kendimiz karar veriyoruz.
Gelişen film sektörü ve internet film yayıncılığı ile izleyici hangi tür filmi izlemek istiyorsa sadece kategorisini belirleyip bu kategorideki en iyi filmlere saniyeler içinde ulaşabiliyor. Başka bir değişle evin küçüğü animasyon filmleri izle seçeneği sayesinde birbirinden güzel animasyon filmleri bulabiliyorken ailenin genci ise kendine uygun olan aksiyon filmleri izleyebiliyor.
Elbette gelişen yayın ağı ile sadece bu iki kategori değil bilim kurgu severler istedikleri en yeni ve kaliteli bilim kurgu filmlerini izlerken, korku filmi hayranları da istedikleri korku filmlerini izleme şansına sahip oluyorlar.
Anlayacağınız üzere çağımızda film izlemek demek sadece bize sunulan filmlere razı olmak demek değildir. Film izlemek demek artık macera filmlerini izlerken filmi full izle , komedi filmleri izlerken full hd film izle kalitesini seçebilmek, dram filmlerini izlerken bluray seçeneğine sahip olmak ya da gerilim filmleri izlerken 1080p kalitede izleme şansını yakalamak demektir.
Türkçe Dublaj araması yaptığınızda en iyi görüntü kalitesine sahip sitenin elinizin altında olması demektir.